Tramwaj zwany HR

HR w Centrach Usług Biznesowych i IT jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce, skierowanym do HR managerów i kluczowych specjalistów HR w tej branży. Celem organizacji tej ogólnopolskiej Konferencji jest poszerzanie wiedzy, wymiana doświadczeń oraz integracja środowiska osób związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającym się sektorze gospodarki – SSC/BPO/ITO.

HR w Centrach Usług Biznesowych i IT

Sektor nowoczesnych usług biznesowych: Shared Service Centers oraz Business Process Outsourcing i IT Outsourcing, jest obecnie jednym z najprężniej rozwijających się sektorów gospodarki. Polska jest liderem tego sektora w Europie, a Kraków, Warszawa i Wrocław zajmują wysokie pozycje na świecie w rankingu Tholons 2016.
Obecnie w Polsce funkcjonuje już ponad 1000 Centrów Usług Biznesowych. HR w Centrach Usług Biznesowych i IT jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce, skierowanym do tej branży. Celem organizacji tej Ogólnopolskiej Konferencji jest poszerzanie wiedzy oraz integracja środowiska managerów i specjalistów HR w SSC/BPO/ITO.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Jest to jedyne na polskim rynku wydarzenie w całości poświęcone HR w branży outsourcingu.
  • Agenda została przygotowana na podstawie badania potrzeb HR managerów i dyrektorów z centrów i jest odpowiedzią na Państwa potrzeby.
  • Jedno z nielicznych wydarzeń, podczas których na pierwszym miejscu stoi wymiana doświadczeń między uczestnikami.
  • Wyjątkowi goście – praktycy, na co dzień stawiający czoła wyzwaniom świata HR w branży SSC/BPO/ITO oraz inspiratorzy ze świata biznesu.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie konferencji!

 

Zobacz także