Regulamin

1. Portal HRpress.pl daje możliwość publikacji materiałów prasowych oraz artykułów eksperckich osobom, które wyrażą chęć współpracy redaktorskiej poprzez przesłanie formularza kontaktowego w zakładce Kontakt.

2. Materiały mogą być publikowane przez administratorów serwisu lub przez reklamodawców samodzielnie, po wcześniejszym utworzeniu konta użytkownika i przekazaniu danych dostępowych.

3. Publikowane materiały powinny być unikalne tzn. nie skopiowane z żadnych innych stron internetowych jak również nie powielane w innych serwisach internetowych.

4. Publikowane materiały powinny mieć treść i formę atrakcyjną dla użytkowników: zarówno pod względem merytorycznym jak i wizualnym.

5. Materiały mogą zawierać maksymalnie dwa odnośniki do stron zewnętrznych, które muszą być uzasadnione – nie zezwalamy na linkowanie do stron nie związanych tematycznie z publikowaną treścią.

6. Publikowane materiały powinny być przyporządkowane maksymalnie do dwóch kategorii, mogą zawierać również przyporządkowane tagi związane merytorycznie z treścią publikacji.

7. Opublikowane materiały nie będą usuwane dopóki serwis nie zawiesi oficjalnie swojej działalności lub nie zostanie zlikwidowany.

8. Administratory rezerwują sobie prawo do edytowania przysyłanych lub publikowanych przez redaktorów treści.