ManaHR – webinary w nowej edycji badania

W lutym firma manaHR zaprasza na webinary odnoszące się do Raportów Płacowych, które proponują swoim klientom. Podczas spotkań online możliwe będzie przyjrzenie się porównaniu wynagrodzeń z rynkiem, a prowadzący przybliżają także Państwu szczegóły uczestnictwa w badaniu.

Jak co każdą edycję Raportów Płacowych, czyli 4 razy do roku (styczeń, kwiecień, lipiec, październik) manaHR zaprasza na swoje sztandarowe webinary. Podczas nich starają się nie tylko opowiedzieć klientom (tym aktualnym oraz potencjalnym) o swoim produkcie. To wydarzenia pełne także ciekawostek rynkowych, twardych danych oraz eksperckich porad.

Poniżej możecie sprawdzić szczegóły obu wydarzeń:

Porównanie wynagrodzeń z rynkiem – Raporty Płacowe manaHR

To webinar dla osób, które są ciekawe jak korzysta się z Raportów manaHR. Prowadzące zdradzą także jak wyglądają poszczególne funkcjonalności, jak dobierać Raporty Płacowe i czy dzięki nim możemy sprawdzić od razu stanowiska nadpłacone i niedopłacone w Firmie, tym samym monitorując system wynagrodzeń.

Webinar będzie miał miejsce 15 lutego w środę o godzinie 11:00.

Zapisy dostępne są tutaj.

Uczestnictwo w badaniu wynagrodzeń manaHR – krok po kroku

Jak wskazuje sam tytuł wydarzenia, jest ono najlepsze dla osób, które chciałyby sprawdzić jak wygląda uczestnictwo w badaniu manaHR. Do tego prowadzące opowiedzą o procesie wartościowania stanowisk w Waszej firmie oraz pokażą platformę manaHR.

Webinar będzie miał miejsce 16 lutego w czwartek o godzinie 11:00.

Zapisy dostępne są tutaj.

Webinary są w całości darmowe.

Webinary manaHR

Zobacz także