„HR w Centrach Biznesowych i IT” startuje już za tydzień

Konferencja HR

Konferencja HR

Jedyna taka konferencja w Polsce poświęcona zagadnieniom HR, które są związane wyłącznie z sektorem nowoczesnych usług biznesowych odbędzie się w Krakowie – europejskiej stolicy outsourcingu. Wciąż można się zarejestrować, by wziąć w niej udział!

Szacuje się, że w Polsce działa już ponad 500 centrów nowoczesnych usług dla biznesu, z czego blisko 100 ulokowanych jest w Krakowie. Branża Shared Service Centers oraz Business Process Outsourcing i IT Outsourcing wciąż dynamicznie się rozwija i zwiększa zatrudnienie. Zarządzanie setkami obecnie zatrudnionych oraz rekrutacja kolejnych pracowników to dla specjalistów HR duże wyzwanie.

Merytoryka nie sprzedaż

W związku z tym agencja doradztwa personalnego Advisory Group TEST Human Resources postanowiła zorganizować wydarzenie, które będzie platformą wymiany wiedzy oraz doświadczeń ekspertów i praktyków zarządzania personelem.

Konferencja „HR w Centrach Usług Biznesowych i IT” jest ogólnopolskim forum managerów i kluczowych specjalistów HR działających w sektorach SSC/BPO/ITO.

Organizator firma TEST posiada duże doświadczenie w stosowaniu nowoczesnych narzędzi zarządzania kadrami, więc stawia na fachowy poziom spotkania. „Merytoryka nie sprzedaż” oznacza, że konferencja ma charakter wyłącznie edukacyjny, a nie handlowo-marketingowy. Tegorocznym hasłem przewodnim będzie optymalizacja procesów HR.

100 proc. uczestników z Centrów

W 2014 roku odbyła się pierwsza edycja konferencji, która przyciągnęła reprezentantów 11 głównych ośrodków branży SSC/BPO/ITO z całego kraju. 73 proc. uczestników stanowili Managerowie HR oraz Dyrektorzy nowoczesnych centrów usług wspólnych. Oprócz fachowych dyskusji i wykładów prowadzonych przez ekspertów ze swojej dziedziny organizatorzy przewidzieli także czas na integrację środowiska oraz swobodną wymianę pomysłów i idei. Uczestnicy konferencji docenili sprawną organizację oraz wysoki poziom merytoryczny wydarzenia.

Szczegółowe informacje

Forum „HR w Centrach Usług Biznesowych i IT” odbywa się w dniach 15 – 16 października 2015 r. w Krakowie w hotelu Holiday Inn. Rejestracja uczestników jest dostępna za pomocą internetowego formularza. Koszt udziału dla jednej osoby wynosi 2600 zł netto. W przypadku większej ilości pracowników z jednej firmy obowiązują atrakcyjne zniżki. Organizatorem konferencji jest Advisory Group TEST Human Resources, krakowska firma konsultingowa oraz wydawca Raportu Płacowego.

www,hrwcentrach.pl

Zobacz także