Coaching na Wyspach Szczęśliwych – Maciej Bennewicz

Coaching na Wyspach Szczęśliwych  - Maciej BennewiczMaciej Bennewicz – autor książki „Coaching na Wyspach Szczęśliwych” – jest zawodowym coachem. I jak wielu z nich pomaga ludziom szukać szczęścia w życiu prywatnym oraz zawodowym. „Coaching na Wyspach Szczęśliwych” to swego rodzaju podręcznik poszukiwacza szczęścia.

Książka „Coaching na Wyspach Szczęśliwych” to zbiór całkiem niesamowitych przygód, które mogą zachwycić, ale również wstrząsnąć czytelnika. Prócz samej treści może uwagę zdecydowanie zwraca również forma książki. Można ją czytać od początku do końca, wsiąknąć w przedstawione w niej historie, które zdecydowanie wciągają co raz bardziej i nie pozwalają się oderwać. Można również zmieniać krainy (Lenistwo, Pycha, Złość, Nieumiarkowanie, Kłamstwo, Lubieżność i Zachłanność), wątki (Otwartość, Tu i Teraz, Radość, Misja, Przepływ, Sens i Siła), czytać poszczególne historie tak jak podpowiada intuicja, przeskakując z tematu na temat niekoniecznie chronologicznie, szukać szczęścia wg własnego sposobu – w końcu każdy ma indywidualną ścieżkę dojścia do szczęścia.

Maciej Bennewicz jest menadżerem, trenerem, coachem. Ukończył socjologię na UW ze specjalizacją z psychologii. Jest dyrektorem programowym Norman Benett Academy, organizacji kształcącej zawodowych trenerów i coachów. Inne książki autora na temat coachingu to: „Coaching czyli restauracja osobowości” i „Coaching czyli przebudzacz neuronów”.

Zobacz także