Konferencja “HR w Centrach Usług Biznesowych i IT” już w październiku. Zapisy trwają!

hr-w-centrach-uslug-biznesowych-i-itJuż 15 i 16 października 2015 roku odbędzie się II edycja konferencji “HR w Centrach Usług Biznesowych i IT”. Poświęcona jest ona specjalistom na co dzień pracującym w działach HR. Organizatorem wydarzenia jest firma Advisory Group TEST Human Resources, jedna z najstarszych agencji doradztwa personalnego w Polsce.

Konferencja “HR w Centrach Usług Biznesowych i IT” to jedyna impreza w Polsce, w całości poświęcona tematyce Human Resources w branży SSC/BPO/ITO. Podczas wydarzenia spotkają się specjaliści reprezentujący każdy z tych obszarów: menedżerowie, specjaliści HR, dyrektorzy personalni itd. Dyskusje prowadzone podczas konferencji będą dotyczyć wyzwań i trendów w sektorze centrów usług wspólnych.

Podczas zeszłorocznej konferencji, 73% uczestników stanowili Dyrektorzy centrów oraz Menedżerowie HR. W imprezie wzięli udział specjaliści z 13 najbardziej znanych ośrodków branży Shared Services Centers, IT Outsourcing oraz Business Process Outsourcing w Polsce. Z roku na rok centrów jednak przybywa – obecnie w Polsce funkcjonuje aż 500 Centrów Usług Biznesowych, zatrudniających tysiące pracowników. W związku z tak dynamicznym rozwojem firmy muszą wypracowywać nowe sposoby radzenia sobie z wyzwaniami. A tych w obszarze HR zawsze jest sporo. Konferencja taka jak ta organizowana jest właśnie po to, by wesprzeć specjalistów w stawianiu czoła z nowymi problemami.

Organizator wydarzenia, Advisory Group TEST Human Resources to krakowska firma konsultingowa, działająca na rynku już od 1991 roku. Specjaliści z TEST chcą podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, które zdobywali podczas wielu lat pracy w Human Resources.

By wziąć udział w konferencji, należy zapoznać się z polityką prywatności i regulaminem (więcej na stronie http://www.hrwcentrach.pl/index.html). Każdy chętny musi również wypełnić formularz rejestracyjny online. Koszt uczestnictwa to 2600 zł netto za osobę. Obecnie można jednak z korzystać z promocji First Minute i zamiast ceny regularnej zapłacić 2080 zł netto. Konferencja odbędzie się 15-16 października 2015 w Hotelu Holiday Inn w Krakowie.

Zobacz także