Hotel Ossa – dobre miejsce na wyjazd integracyjny

Orgnizacja wyjazdów integracyjnych dla pracowników to już obecnie standard dla większych przedsiębiorstw, choć te „nawyki” przejmują również coraz częściej firmy mniejsze, które chcą odpowiednio zadbać o dobrą atmosferę w pracy i integrację również poza biurem. Gdzie najlepiej zorganizować taki wyjazd, by spełnił wszystkie oczekiwania pracodawcy i pracowników? Dla firm z woj. mazowieckiego – w szczególności z Łodzi lub Warszawy – takim miejscem może być Hotel Ossa położony zaledwie godzinę drogi od obu miast.

Hotel Ossa

Hotel Ossa

Hotel Ossa to duży kompleks, na który składa się sam hotel jak również centrum konferencyjne z Audytorium Maksimum mieszczącym aż 1600 osób, Salą Kongresową na kolejne 700 osób oraz nieco mniejszą Salą Amfiteatralną mieszczącą 600 osób. Miejsc w hotelu z pewnością nie zabraknie nawet dla bardzo dużej firmy – hotel posiada bowiem 522 pokoje i apartamenty, obszerny parking dla aut, a nawet dwa lądowiska dla helikopterów! Oczywiście do dyspozycji gości jest restauracja, w której szef kuchni oferuje klasyczną polską kuchnię nastawioną na sezonowe potrawy.

Pod kątem wyjazdów integracyjnych szczególnie istotne jest zapewnienie pracownikom odpowiednich atrakcji. Tutaj również Hotel Ossa Congress & Spa nie zawodzi. Przestrzeń rekreacyjno-wypoczynkowa liczy aż 23 hektarów powierzchni – od terenów zielonych z dwoma dużymi stawami, plażą, sportami wodnymi, boiskami do piłki nożnej, siatkówki, koszytków oraz z kortami do tenisa ziemnego. Dla gości dostępne jest również okrsowo kino plenerowe, a nawet organizowane są koncerty i przedstawienia teatralne. Dla osób rządnych jeszcze większych wrażeń organizowane są jazdy terenowe na quadach, turnieje w paintball’a albo… golfa, a dla tych którzy wolą oglądać to wszystko z góry – istnieje możliwość organizacji lotów balonowych.

Hotel Ossa

Hotel Ossa

Spokojna okolica Hotelu Ossa oraz ilość atrakcji, które gwarantuje ten ośrodek w ramach usług noclegowych, konferencyjnych lub szkoleniowych sprawia, że w okolicy Warszawy lub Łodzi próżno szukać innych takich miejsc idealnych na czynny lub bierny wypoczynek i integrację pracowników.

Zobacz także