HR Day (20 VI) – święto pracowników Human Resources

HR DAYHR Day, czyli ogólnopolskie święto wszystkich dyrektorów personalnych oraz pracowników działów Human Resources z inicjatywy portalu Pracuj.pl przypada na 20 czerwca. Już od maja trwa kampania zatytułowana „Moda na HR”, której punktem kulminacyjnym jest dzień HR-owca. Kampania, której celem jest inspirowanie i promowanie działań związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi potrwa do końca czerwca.

Z okazji święta branży HR w całej Polsce zostaną zorganizowane konferencje eksperckie, spotkania specjalistów, panele dyskusyjne oraz regionalne gale w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Warszawie. Na to ostatnie wydarzenie czekają zapewne wszyscy pracownicy działów HR, bo w końcu jest co świętować. Na spotkaniach zorganizowanych w ramach kampanii „Moda na HR” poruszone zostaną zagadnienia: rekrutacja, nowoczesne narzędzia HR, wizerunek oraz rozwój pracowników. Są to obszary, wokół których najczęściej poruszają się pracownicy działów HR w naszym kraju.

W ramach kampanii ma powstać drugie ogólnopolskie badanie branżowe pt.: „HR-owca portret własny”. Dzięki raportowi poznamy trendy z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim, wyzwania oraz nadzieje specjalistów, menadżerów i HR-owców z całej polski.

HR-Day ma za zadanie zintegrować środowisko, zainspirować do wymiany doświadczeń oraz zainicjować dyskusję na temat przyszłości branży HR. Przede wszystkim jednak 20 czerwca ma być świętem osób związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, w związku z tym wszystkim HR-owcom już teraz składamy najlepsze życzenia.

Zobacz także