Hotel Ossa ma nowego dyrektora sprzedaży

Hotel Ossa

Stanowisko nowego dyrektora sprzedaży w hotelu Ossa Congress & SPA w Rawie Mazowieckiej objął Michał Bienias. Od chwili obecnej, jego obowiązki będą polegały na zarządzaniu wszystkimi pionami sprzedaży, realizacji strategii marketingowej oraz koordynowaniem działań marketingowych.

Czytaj dalej...

Co zrobić jak zostałeś opisany przez pracowników w internecie?

Internet jest czwartą siłą medialną na świecie, obok prasy, radia i telewizji. Z roku na rok przez ostatnią dekadę rósł w siłę i dziś śmiało można go nazwać medium opiniotwórczym, z którego korzystają internauci przy okazji kupowania różnych produktów, korzystania z usług, a nawet wtedy, gdy chcą aplikować na stanowiska pracy u konkretnych pracodawców. Możliwość wypowiadania się internautów w sieci powoduje, że to oni kreują opinię o firmie w jej środowisku bliższym i dalszym. Co

Czytaj dalej...

Polska nadal słabo zrobotyzowana

robotyzacja

Widmo robotyzacji pracy zawsze przywodziło na myśl nieunikniony wzrost bezrobocia. Tymczasem jak na razie wprowadzenie robotów do zakładów pracy, a coraz częściej również do sektora usług, wcale nie załamało rynku pracy. Wręcz przeciwnie robotyzacja nie tylko kreowała nowe miejsca pracy, ale dzięki wzrostowi produktywności, towarzyszył jej wzrost płac.

Czytaj dalej...

5 popularnych błędów w projektach HR

HR

Dlaczego czasami zdarza się, że podjęte działania i decyzje personalne nie przynoszą określonego skutku? Co powoduje, że firma zamiast zyskać, traci podczas wdrażania projektu HR? Jak nie zmarnować czasu i środków na źle przeprowadzone projekty? Oto 5 najczęściej spotykanych błędów w branży HR.

Czytaj dalej...

Zamiast wigilii świąteczna impreza integracyjna

spotkanie wigilijne

W niektórych firmach spotkanie opłatkowe to sztywna posiadówka, na której pracownicy czekają tylko na bony świąteczne, a gdy zarząd już wyjdzie wracają do swoich obowiązków lub śpieszą się do domu. W innych przedsiębiorstwach na świątecznych imprezach współpracownicy śmieją się, bawią lub poznają swoje rodziny.

Czytaj dalej...

Praca w korporacji: dwie strony medalu

korporacja

Korporacje oraz ludzie pracujący w potężnych firmach o dużym zasięgu i najczęściej zagranicznym kapitale stały się tematem wielu żartów i niezbyt pochlebnych określeń. Dla niektórych korpo to mordor, który zabija oryginalność i ujednolica osobowości, dla innych to stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki pracy. Wygodne życie Kto nigdy nie był w korpo, ten nie pojęcia, o co chodzi – wyjaśnia Krzysztof, który rozstał się z oddziałem dużej zagranicznej firmy po przepracowaniu ośmiu lat. – Na początku

Czytaj dalej...

Ile jest warta minuta pracy?

płatny urlop

Polacy należą do najbardziej zapracowanych narodów w Europie. Po ciężkiej pracy każdemu należy się odpoczynek, ale pracownik w Polsce nie ma za wiele czasu na relaks.

Czytaj dalej...