Kolejna edycja Top HR Managera: cenne nagrody do wygrania!

HR ManagerStudia MBA, tablety, czytniki Kindle, produkty elektroniczne oraz pakiety książek Wolters Kluwer – te i inne cenne nagrody zgarną finaliści ósmej edycji konkursu Top HR Manager. Możesz być jednym z nich!

Top HR Manager to największy i jedyny w Polsce konkurs wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Ósma edycja prestiżowego konkursu wystartowała na dobre. W tegorocznej edycji Jury wraz z partnerem merytorycznym – Instytutem Gaussa – wyłoniło cztery kompetencje, których będzie poszukiwać u przyszłego Top HR Managera. A są to: komunikacja działań HR, współpraca, nastawienie biznesowe, innowacyjność oraz dodatkowo – cierpliwość, bo droga do objęcia zaszczytnego tytułu nie jest ani łatwa ani krótka.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie www.tophrmanager.pl, wyślesz swoje CV oraz krótko opiszesz wdrożony lub opracowany projekt, narzędzie lub case dotyczący HR. Opis powinien być na tyle interesujący, aby przyciągnąć uwagę jury, co pozwoli ci na przejście do kolejnego etapu konkursu. W opisywanym wdrożeniu liczy się efekt oraz zaangażowanie zgłaszanej osoby, a nie poziom skomplikowania projektu.

Do drugiego etapu konkursu przejdzie 200 osób, które zmierzy się z testem sytuacyjnym, a 30 najlepszych uczestników z największą ilością punktów weźmie udział w warsztatach z zakresu Evidence Based HR. Do finału konkursu, czyli sesji Assessment Center, zakwalifikuje się 20 osób. Wśród uczestników sesji AC zostanie wyłoniona finałowa dziesiątka konkursu Top HR Manager, która spotka się oko w oko na indywidualnych rozmowach z jury. Po obradach jury wyłoni zwycięzcę ósmej edycji konkursu.

Decyzja jednak będzie trzymana w tajemnicy do czasu uroczystego wręczenia nagród, które odbędzie się w kwietniu, podczas konferencji HR Tech.

Jesteś menadżerem personalnym, HR business partnerem, pasjonujesz się zarządzaniem zasobami ludzkimi? Masz ochotę sprawdzić i pogłębić swoją wiedzę z zakresu HR? Nie trać czasu i zgłoś się już dziś! Pierwszy etap konkursu trwa tylko do 27 lutego 2015 roku.

Top HR Manager

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.tophrmanager.pl.

Zobacz także