Podążaj za trendami – Perspektywy HR!

Perspektywy HRObszar HR od wielu już lat szuka swojego miejsca w biznesie. Nieustannie ulega przekształceniom, dopasowując się do turbulentnego środowiska, w którym działa; wychodzi naprzeciw nawet nieuświadomionym potrzebom pracowników i całej organizacji.

Aby ułatwić pracownikom działów personalnych efektywne funkcjonowanie w przedsiębiorstwie, Wydawnictwo Wolters Kluwer już po raz piąty zaprasza na cykl konferencji Perspektywy HR. Rzesza specjalistów, pragnących podzielić się swoją wiedzą, zagości w sześciu najważniejszych ośrodkach biznesowych: w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie.

Spotkania koncentrują się zawsze na najnowszych i najbardziej rozwojowych trendach w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. W tegorocznej edycji skupimy się m. in. na HR marketingu, budowaniu zaangażowanych zespołów pracowniczych oraz marki pracodawcy, a także na rekrutacji, motywowaniu i rozwoju pracowników, co bezpośrednio przekłada się na sukces całej firmy.

W dzisiejszym, zdominowanym technologią świecie, również HR musi podążać za nowinkami. Jednym z przejawów, że tak w istocie się dzieje, jest wykorzystywanie grywalizacji w realizowaniu funkcji personalnej. Specjalista z Westhill przedstawi, w jaki sposób można w tym celu wykorzystać mechanizmy zastosowane w grach, które cieszą się niesłabnącą popularnością, także wśród dorosłych odbiorców. Spotkanie z pewnością będzie pełne inspiracji.

Rekrutację w nowoczesnym wydaniu przybliży z kolei przedstawiciel ETS Global. Motywacją i rozwojem zajmie się firma Integra Consulting. Na pytanie jak angażować, żeby zaangażować odpowie przedstawiciel HRP, natomiast związek między zaangażowaniem a sukcesem firmy ukaże wiceprezes zarządu Kontekst HR.

Zapraszamy także na nie mniej ciekawe wystąpienia firmy Orange, BPSC, OK System, a także Prodialog, Alta, 313 Consulting oraz organizatora konferencji ­ Wydawnictwa Wolters Kluwer. Jesteśmy przekonani, że czas poświęcony na uczestnictwo w konferencji uznają Państwo za najlepszą inwestycję w rozwój własnych kompetencji zawodowych, co z pewnością zaowocuje nowymi pomysłami, większą energią i skutecznością w realizacji kreatywnych projektów i programów. Państwa pracownicy zwiększą dzięki temu swoje zaangażowanie, często niższym niż do tej pory kosztem.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: http://www.perspektywyhr.pl/. Zapraszamy!

Zobacz także