Ogólnopolskie forum managerow i specjalistów HR

KonferencjaZapraszamy na pierwszą w Polsce konferencję dedykowaną dla managerów i specjalistów HR działających w branży SSC/BPO/ITO, zatytułowaną HR w centrach usług biznesowych i IT. Wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń i kontaktów, podzielenia się specjalistyczną wiedzą oraz zapoznaniem się z trendami w zarządzaniu centrami usług wspólnych.

Lider outsourcingu

Branże Shared Service Centers, Business Process Outsourcing i IT Outsourcing to jedne z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów gospodarki. Konferencja będzie odbywać się w Krakowie – mieście królów, kulturalnym i akademickim sercu Małopolski. Tylko tu działa ponad 80 centrów usług biznesowych, co czyni Kraków liderem wśród europejskich miast, jeśli chodzi o szeroko pojęty outsourcing.

HR w centrach usług biznesowych i IT: 16-17 października 2014, Kraków, Holiday Inn

Nowoczesny HR w biznesie

Organizatorzy Konferencji przygotowali atrakcyjny i bogaty w różne wydarzenia program. Oprócz wykładów i prezentacji na uczestników czekają panele dyskusyjne, debaty, moderowane prace w mniejszych grupach, case study, a także mniej formalne spotkania nastawione na integracje środowiska i networking.

Eksperci z branży HR, mogący poszczycić się doświadczeniem i sukcessami w zarządzaniu zasobami ludzkimi, poruszą m.in. zagadnienia związane z działaniami Human Resources w kontekście outsourcingu (motywowaniem, rozwojem, budowaniem employer branding), a także przyszłością branży HR i zarządzaniem w przyszłości.

Przydatne informacje

Organizatorem konferencji jest agencja doradztwa personalnego Advisory Group TEST Human Resources. AG TEST HR prowadzi rekrutacje kluczowych pracowników i managerow dla liderów rynku. Usługi TESTu obejmują także doradztwo personalne, ocenę pracowników metodą 360 stopni, Assessment Centre, Development Centre, szkolenia HR oraz doradztwo w zakresie wynagradzania pracowników. Szczegółowe informacje dotyczące Konferencji oraz formularz kontaktowy znajdują się na stronie wydarzenia.

Zobacz także