Ile zarabiają wróżki?

WróżenieTarot, szklana kula, wróżenie z ręki – sposobów na przewidywanie przyszłości jest wiele. Tak pracuje się we wróżbiarstwie – i wciąż można na tym wiele zarobić.

Zadaniem wróżbity jest badanie wpływu planet Układu Słonecznego i gwiazd na to dzieje się na ziemi.  Tworzenie horoskopów, interpretowanie tego, co widać na dłoni, odczytywanie z kart, daty urodzenia  to wszystko, czym zajmują się osoby przewidujące przyszłość.

Trudno jednoznacznie określić wysokość wynagrodzenia osoby zajmującej się wróżeniem.  Wszystko będzie zależne od usługi: czy jest to tylko odpowiedź na pytanie, przeprowadzenie rytuału czy przewidywanie przyszłości.

Za godzinna rozmowę z wróżką standardowo zapłacimy około 90 do 130 zł. Są i tacy, którzy cenią się bardziej i za taką „konsultację” biorą 300 zł.

Osoby zajmujące się wróżeniem mogą także pomóc przyszłym rodzicom w doborze imienia dla dziecka. Taka usługa to koszt około 150 zł.  Jeśli ktoś poszukuje partnera życiowego, wróżka także służy pomocą.  W zależności od tego, jak bardzo będzie to rozbudowana analiza, będą wrastać koszta usługi – ceny rozpoczynają się wtedy od 200 zł.

Wróżka pomoże także w doborze odpowiedniej ścieżki kariery.  Doradzi jakie studia wybrać, wymyśli dla Twojej firmy nazwę, a za taką pomoc skasuje 200-250 zł.

Lecz wróżki i wróżbici nie poprzestają na tym.  Są oni także znani z rytuałów: mogą dla ciebie zbudować tarczę ochronną przed złymi mocami.  Jedno spotkanie to koszt 170 zł, ale wiele osób iwestuje w cały cykl. Jeśli ktoś chce odciąć się od negatywnych  sytuacji w życiu i zacząć wszystko od nowa – warto wybrać się na rytuał zamknięcia – 4 spotkania to koszt około 1200 zł.

To tylko niektóre usługi, jakie oferują wróżki.  W Polsce ta branża cieszy się dużą popularnością, i choć z roku na rok maleje liczba osób czytających horoskopy, to sporo Polaków wciąż ogląda telewizyjne programy z udziałem wróżbitów.

 

Zobacz także