„HR na szpilkach” we Wrocławiu

Kolejna konferencja z cyklu „HR na szpilkach” tym razem odbędzie się we Wrocławiu. Zawitamy do stolicy Dolnego Śląska, aby tam przekazać wiedzę, jaką dysponują nasi prelegenci. Tak jak w przypadku wcześniejszych edycji konferencja przeznaczona jest dla kobiet biznesu: managerek, kierowniczek, specjalistek i właścicielek firm. Konferencja ma na celu wzbogacić wiedzę i doświadczenie kobiet taki sposób, aby nie zmarnować ich czasu, żeby po konferencji czuły się bogatsze w potrzebne informacje. Tak jak w przypadku poprzednich konferencji jej celem jest szerzenie wiedzy i tak jak to bywa w życiu potrzebne jest poświęcenie odrobiny czasu i osobiste zaangażowanie. Zapewniamy, że i tym razem uczestniczki nie będą zawiedzone udziałem w konferencji.

Wykłady trwają do 60 minut, aby ułatwić przyswajanie wiedzy i nie męczyć odbiorczyń. Przerwy jak zwykle pozwolą na rozluźnienie oraz nawiązanie nowych kontaktów.
Cena szkolenia wynosi 290 zł netto. W cenę wliczony jest udział w każdym z wykładów, które trwają od 8.30 do 17.00. Uwzględniony jest również poczęstunek jak i materiały szkoleniowe przeznaczone dla uczestniczek.

Konferencja będzie miała miejsce 03.06.2014 r. we Wrocławiu w Quality System Hotel, a jej głównymi tematami będą:

– Personal brand – osobisty wizerunek.

– Rola Managera Personalnego w kształtowaniu pro–efektywnej kultury organizacyjnej.

– Profesjonalna etykieta ubioru a wizerunek firmy.

– Ochrona wizerunku pracodawcy w kontekście zakazu konkurencji.

– Jak efektywnie dobrać program adaptacji nowego pracownika?

–  Myślenie wizualne jako nowe narzędzie HR.

Prelegentami będą osoby, które posiadają doświadczenie w dziedzinach, z których prowadzić będą wykłady:

– Jacek Krajewski- Z wykształcenia socjolog specjalizujący się w dziedzinie komunikacji społecznej. Przygodę z branżą HR rozpoczął ponad 6 lat temu, jako rekruter w firmie outsourcingowej świadczącej usługi marketingu bezpośredniego. Od 2009 roku pomaga Pracodawcom w doborze odpowiednich narzędzi rekrutacyjno-wizerunkowych w serwisie GoldenLine.

– Anna Macnar – CEO w HRM Institute; Ekspert w obszarze employerbranding, kształtowania i optymalizacji środowiska pracy, zarządzania talentami i marketingu HR.

– Dariusz Kosiorek – Menedżer, konsultant i trener z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w obszarze doradztwa, zarządzania i szkoleń.

– Agnieszka D. Michalczyk – Socjolog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, stypendystka University of Alberta w Kanadzie, wiceprezes Stowarzyszenia Akademia Wilanowska, powołanego przy Muzeum Pałac w Wilanowie.

– Katarzyna Wolny–Tomczyk – Aplikantka adwokacka. W 2011 roku ukończyła stacjonarne jednolite studia magisterskie na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Prawo. Otrzymała tytuł magistra, broniąc pracy na temat charakteru prawnego znaku towarowego.

– Małgorzata Sierański – Doświadczony doradca w obszarze Zarządzania Zasobami ludzkimi, rekruter, trener, asesor. „Konstruktor” modeli kompetencyjnych i związanych z nimi narzędzi oraz procesów ZZL w firmach: produkcyjnej, dystrybucyjnej, instytucji finansowej.

– Klaudia Tolman – Trener myślenia wizualnego, Ryśliciel, Sketchnoter, Ilustrator. Absolwentka Europejskiej Szkoły Trenerów Grupy SET.

Wiedza, która zdobyta zostanie na konferencji na pewno przyda się uczestniczkom w ich pracy, niezależnie od zajmowanego przez nie stanowiska. Zachęcamy do skorzystania z naszych wykładów. Wiedza jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy po nią sięgnąć!

Zapisy na wykłady dostępne są pod adresem www.hrnaszpilkach.pl

Zobacz także