HR na szpilkach – cykl konferencji HR dla kobiet biznesu

HR na szpilkachHR na szpilkach to konferencje, wykłady prowadzone specjalnie dla kobiet biznesu, specjalistek, kierowniczek, właścicielek firm oraz managerek. Na wykładach poruszane są tematy, które mają na celu zdobycie wiedzy przez uczestniczące w nich kobiety. Naszym celem jest zaprezentowanie kobietom biznesu sposobów, w jaki mogą wzbogacić swoje doświadczenie oraz pogłębić swoją wiedzę z zakresu HR. Chcemy, aby polski biznes zaczęła wypełniać płeć piękna ze swoją innowacyjnością i zaangażowaniem. Pragniemy tak jak nasi prelegenci, podzielić się wiedzą, która na pewno przyda się każdej kobiecie zajmującej się biznesem.

Głównym celem konferencji jest szerzenie wiedzy. Wymaga to jednak poświęcenia odrobiny czasu i zaangażowania. Zapewniamy, że po konferencji, osoby uczestniczące będą zadowolone i chętne do dalszej współpracy oraz brania udziału w kolejnych wydarzeniach z cyklu HR na szpilkach. Wykłady trwają do 60 minut. Forma ta pozwala nie stracić skupienia i zapamiętać jak najwięcej z prowadzonych prelekcji. Zapewnione są przerwy, aby Panie mogły wymienić się spostrzeżeniami oraz nawiązać kontakty między sobą.

Cena szkolenia wynosi 350 PLN netto. W cenie wliczony jest udział w każdym wykładzie, które trwają od godziny 8.30 do 17.00. Uwzględniony jest również poczęstunek jak i materiały szkoleniowe przeznaczone dla uczestniczek.

Najbliższa konferencja będzie miała miejsce 08.05.2014 r. w Katowicach w Hotelu Silesian, a jej głównymi tematami będą:

 1. kształtowanie kultury organizacyjnej
 2. profesjonalna etykieta ubioru
 3. wizerunek osobisty, Personal Brand
 4. myślenie wizualne
 5. efektywność w prezentacjach biznesowych
 6. wizerunek pracodawcy w świetle jego działań prawnych.

Prelegentami będą osoby posiadające duże doświadczenie w dziedzinach, z których prowadzić będą wykłady. Prelegentami będą:

 1. Dariusz Kosiorek – Menedżer, konsultant i trener z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w obszarze doradztwa, zarządzania i szkoleń.
 2. Agnieszka D. Michalczyk – Socjolog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, stypendystka University of Alberta w Kanadzie, wiceprezes Stowarzyszenia Akademia Wilanowska, powołanego przy Muzeum Pałac w Wilanowie
 3. Anna Macnar – CEO w HRM Institute; Ekspert w obszarze employerbranding, kształtowania i optymalizacji środowiska pracy, zarządzania talentami i marketingu HR.
 4. Klaudia Tolman – Trener myślenia wizualnego, Ryśliciel, Sketchnoter, Ilustrator. Absolwentka Europejskiej Szkoły Trenerów Grupy SET.
 5. Witold Prymakowski – Prezentacjami i wystąpieniami publicznymi zajmuje się od 1998 roku. Jest jednym z pierwszych polskich specjalistów z dziedziny storytellingu-zastosowania opowieści biznesowych w prezentacji, sprzedaży i zarządzaniu zespołami.
 6. Paulina Grotkowska – Jest aplikantką adwokacką III roku; specjalizuje się w prawie pracy, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii zbiorowych stosunków pracy.

Wiedza zdobyta na konferencji na pewno przyda się odbiorczyniom w ich pracy, niezależnie od zajmowanego przez nie stanowiska. Zachęcamy do skorzystania z naszych wykładów. Wiedza jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy po nią sięgnąć!

Zapisy na wykłady dostępne są pod adresem www.hrnaszpilkach.pl.

Zobacz także