„HR na szpilkach” w Gdańsku

HR na szpilkachKolejna konferencja z cyklu „HR na szpilkach”, tym razem w Gdańsku. Odwiedzamy kolejne miasto, aby tam przedstawić ciekawe spojrzenie na zagadnienia związane z Human Resources. Celem konferencji jest pokazanie kobietom mieszkającym w północnej części kraju jak ważny jest HR. Chcemy przedstawić najciekawsze zagadnienia  przedstawione przez grupę doświadczonych prelegentów. Pragniemy podzielić się z uczestniczkami tym, na czym znamy się najlepiej.

Wykłady potrwają do 60 minut, aby ułatwić przyswajanie wiedzy i jednocześnie nie męczyć odbiorczyń. Przerwy jak zwykle pozwolą na rozluźnienie oraz nawiązanie nowych kontaktów. Cena szkolenia wynosi 350 zł netto. W cenę wliczony jest udział w każdym z wykładów, które trwają od 8.30 do 17.00. Uwzględniony jest również poczęstunek oraz materiały szkoleniowe przeznaczone dla uczestniczek.

Konferencja będzie miała miejsce 26.06.2014 r. w Gdańsku w Hotelu Scandic, a jej głównymi tematami będą:

-Rola marki osobistej w pracy rekrutera.

– Metody zwiększania perswazyjności prezentacji biznesowych na przykładzie budowania relacji

emocjonalnych.

– Personal Brand-osobisty wizerunek.

– Profesjonalna etykieta ubioru, a wizerunek Firmy.

– Ewolucja czy rewolucja w HR?

– Myślenie wizualne, jako nowe narzędzie HR.

– Jak efektywnie dobrać program adaptacji nowego pracownika?

Prelegentami będą osoby, które posiadają doświadczenie w dziedzinach, z których prowadzić będą wykłady:

– Jacek Krajewski – Z wykształcenia socjolog specjalizujący się w dziedzinie komunikacji społecznej. Przygodę z branżą HR rozpoczął ponad 6 lat temu, jako rekruter w firmie outsourcingowej świadczącej usługi marketingu bezpośredniego. Od 2009 roku pomaga Pracodawcom w doborze odpowiednich narzędzi rekrutacyjno-wizerunkowych w serwisie GoldenLine.

– Witold Prymakowski – Psycholog, Trener, Konsultant Narracyjny, VANDU Worldwide. Prezentacjami i wystąpieniami publicznymi zajmuje się od 1998 roku. Jest jednym z pierwszych polskich specjalistów z dziedziny storytellingu – zastosowania opowieści biznesowych w prezentacji, sprzedaży i zarządzaniu zespołami. Jest psychologiem, wieloletnim trenerem i konsultantem narracyjnym, doktorant SWPS. Przez ostatnie lata budował i doskonalił zespoły sprzedaży we Włoszech, Francji, Danii, Szwecji, Norwegii i Chinach. Pracował z wieloma firmami polskimi, izraelskimi i międzynarodowymi.

– Anna Macnar – CEO w HRM Institute; Ekspert w obszarze employerbranding, kształtowania i optymalizacji środowiska pracy, zarządzania talentami i marketingu HR.

– Agnieszka D. Michalczyk – Socjolog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, stypendystka University of Alberta w Kanadzie, wiceprezes Stowarzyszenia Akademia Wilanowska, powołanego przy Muzeum Pałac w Wilanowie.

– Magdalena Kozłowska – Headhunter, HR Business Partner, absolwentka studiów MBA University of Northampton, doktorantka na wydziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi Uniwersytetu Gdańskiego, wykładowca akademicki, kobieta biznesu. Autorka wielu publikacji dotyczących strategicznej roli HR w organizacji oraz obecnego wizerunku działów personalnych w Polsce w kontekście oczekiwań i potrzeb biznesu. Prowadzi zajęcia praktyczne z obszaru narzędzi selekcji i warsztaty z zakresu prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych oraz wywiadów behawioralnych.

– Klaudia Tolman – Trener myślenia wizualnego, Ryśliciel, Sketchnoter, Ilustrator. Absolwentka Europejskiej Szkoły Trenerów Grupy SET.

– Małgorzata Sierański – Doświadczony doradca w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi, rekruter, trener, asesor. „Konstruktor” modeli kompetencyjnych i związanych z nimi narzędzi oraz procesów ZZL w firmach: produkcyjnej, dystrybucyjnej, instytucji finansowej.

Konferencje „HR na szpilkach” cieszą się coraz większą popularnością wśród kobiet biznesu. Spotykamy się z bardzo dobrym odbiorem ze strony naszych uczestniczek. Coraz większa popularność konferencji zmusza nas do dania z siebie 110% przy każdym kolejnym wydarzeniu. Uczestniczki mają zagwarantowane, że ich czas zostanie spędzony konstruktywnie, w dobrej atmosferze i miłym towarzystwie.

Zapisy na wykłady dostępne są pod adresem www.hrnaszpilkach.pl

Zobacz także