Rusza wiosenna edycja badania Raportu Płacowego

Weź udział w największym polskim raporcie płacowym i skorzystaj z promocji na pełne sprawozdanie z wynagrodzeń w Polsce. W poprzedniej edycji do badania zgłosiło się ponad pół tysiąca polskich firm.

Raporty wynagrodzeń przedstawiają aktualne dane na temat zarobków ujęte w formie statystycznej. Konsultanci każdorazowo weryfikują udzielone odpowiedzi. W ten sposób zawsze są to sprawdzone, rzetelne i aktualne dane o wynagrodzeniach. Materiał jest następnie mapowany według stanowisk i ich poziomów. Przedsiębiorstwa z reguły w różny sposób nazywają stanowiska. Odpowiednie zaszeregowanie i dopasowanie pozwala zawsze odnosić się do takiego samego stanowiska w raporcie.

Największy polski Raport Płacowy

Właśnie rusza kolejna, wiosenna edycja Raportu Płacowego, który tworzy Zespół Analiz i Raportów Płacowych Advisory Group TEST Human Resources. Gromadzone dane pochodzą bezpośrednio z działów personalnych firm zgłaszających swój udział w badaniu. W poprzedniej edycji do badania zgłosiło się 509 firm, a informacje o wynagrodzeniach pozyskano dla ponad 360 stanowisk.

Jest to najbardziej profesjonalny i autentyczny raport o wynagrodzeniach w Polsce – dane pochodzą bezpośrednio od firm, a nie z anonimowych ankiet pracowników. Im więcej firm zgłosi się do badania, tym większa będzie próba i dokładniejsze wyniki, obrazujące rzeczywisty stan płac. Co więcej, zgłaszając się do badania można uzyskać aż 50 proc. zniżki na zakup Raportu oraz Bezpłatny Ogólnopolski Raport Płacowy dla uczestników. Sam udział w badaniu również jest całkowicie darmowy. Do gromadzenia danych od uczestników badania służy specjalne oprogramowanie, które pozwala szybko i intuicyjnie przekazać informacje o zarobkach w firmie.

  • Dlaczego warto korzystać z Raportu Płacowego?

Dzięki wiedzy o zarobkach na podobnych stanowiskach w innych firmach lub w całej branży czy regionie można odpowiednio sterować własnym systemem wynagradzania pracowników. Pozwala to zaplanować podwyżki, określić konkurencyjny poziom wynagrodzeń na konkretnych stanowiskach lub sprecyzować adekwatny poziom płacy w procesie rekrutacyjnym.

Biorąc udział w badaniu, pomagasz monitorować sytuację wynagrodzeń na polskim rynku pracy.

Zobacz także